Naše služby jsou zaměřeny na nejdokonalejší možnou péči o Vaše vozidlo. Vše za použití těch nejlepších a nejšetrnějších přípravků a nástrojů.

Aktuality a články

Dekontaminace laku
Dekontaminace laku 20. 2. 2022

Kontakt

Mimoňská 360, 471 23 Zákupy
Navigovat na mapě
50.6833797N, 14.6486164E

Telefon:

+420 777 207 394

E-mail:

info@fajneauto.cz

Čištění a dezinfekce firmních flotil

Čištění firemních vozů

Všechny služby, které nabízíme individuálním zákazníkům děláme také pro B2B sektor. Můžeme pro Vás zajistit jednorázové nebo pravidelné služby pro flotilu Vašich firemních vozů. Perfektně čistá a lesknoucí se auta jsou naše vášeň – mohou být Vaší dokonalou vizitkou.

Staráme se o vozidla majitelů a jednatelů firem nebo jejich rodiných příslušníků. Další skupinou jsou vozy obchodníků a středního managementu. Často také myjeme nebo renovujeme vozy dopravců, dělníků, řemeslníků a dalších pracovníků.

Hlavní výhodou jsou nižší ceny při větším počtu automobilů nebo pravidelné dlouhodobé spolupráci. S námi můžete mít krásně vyčištěné a provoněné vozy a o nic dalšího se nestarat. Můžete řešit svůj business a mít jistotu, že Vám Váš vozový park nebude dělat ostudu u Vašich zákazníků, dodavatelů i partnerů. 

Leštění / renovace laku Leštění / renovace laku
Leštění / renovace laku
Technologie a postupy

Služby pro B2B

  • ruční mytí v rámci pravidelné údržby
  • renovace a leštění laku
  • odstranění reklamních polepů
  • nanesení ochrany laku, skel a disků
  • čištění interiéru suchou i mokrou cestou
  • dezinfekce interiéru parou
  • komplexní vyčištění a ochrana interiéru i exteriéru vozů
Máte zájem o naše služby?

Objednávka a předání vozu

Vůz osobně vyzvedávám v místě sídla firmy, program upravuji dle domluvy a požadavků odpovědné osoby. Po vykonaném čištění vůz opět osobně vracím zpět do sídla firmy.

Uvědomuji si, důležitost domluveného termínu vyzvednutí a vrácení vozu zpět, předem domluvené termíny budou na 100% dodrženy.

Kontaktujte nás

Objednávka a předání vozu